Jakość i rzetelność to kluczowe wartości, na których opieramy swoją działalność. Mają wpływ na działania oraz sposób w jaki współpracujemy z naszymi klientami. W codziennej pracy zwracamy uwagę na to, jak nasze działania odbierają nasi klienci, dzięki czemu możemy ze sporą częścią naszych klientów mówić o kilkunastoletniej, dobrej współpracy.

GWARANCJA

Udzielamy gwarancji na wszystkie realizowane przez nas usługi oraz komponenty wymieniane podczas naprawy. Jeśli usterka wystąpi ponownie, usuniemy ją bezpłatnie lub zwrócimy pieniądze.

PRZYZWOITOŚĆ

Działamy w sposób etyczny i uczciwy. Mamy świadomość odpowiedzialności za markę Firmy, zachowanie poufności i ochronę informacji oraz oceniamy innych według ich zasług i osiągnięć.

PROFESJONALIZM

Dostarczamy Klientom usługi w sposób, który daje nam powody do satysfakcji i dumy. Dla każdego klienta pracujemy tak, aby nasza współpraca była długotrwała i mógł nas polecić swoim naszym kolejnym klientom.

SKUTECZNOŚĆ

Podejmujemy się realizacji usług, gdzie nasza konkurencja się poddaje. Mamy świadomość, że każdy nasz klient wymaga od nas gwarancji na realizowane usługi.

profesjonalny serwis drukarek

IT Serwis
ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin

facebook.com/serwisdrukarekpl