naprawa drukarek, serwis drukarek, wynajem drukarek, wynajem kserokopiarek, drukarka na abonament

Dlaczego my ?

Jakość i rzetelność to kluczowe wartości, na których opieramy swoją działalność. Mają wpływ na działania oraz sposób w jaki współpracujemy z naszymi klientami. W codziennej pracy zwracamy uwagę na to jak nasze działania odbierają nasi klienci dzięki czemu możemy ze sporą częścią naszych klientów mówić o kilkunastoletniej, dobrej współpracy. PARTNERSTWO Rozwijamy się i osiągamy cele we współpracy opartej na wzajemnym szacunku, budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami, Dostawcami i Pracownikami Firmy. Koncentrujemy się na rozumieniu wzajemnych potrzeb i oczekiwań, które realizujemy w sposób najbardziej optymalny. PRZYZWOITOŚĆ Działamy w sposób etyczny i uczciwy. Mamy świadomość odpowiedzialności za markę Firmy, zachowanie poufności i ochronę informacji oraz oceniamy innych według ich zasług i osiągnięć. PROFESJONALIZM Dostarczamy Klientom usługi w sposób, który daje nam powody do satysfakcji i domu. Dla każdego klienta pracujemy tak, aby nasza współpraca była długotrwała i mógł nas polecić swoim znajomym SKUTECZNOŚĆ Podejmujemy się realizacji usług, gdzie nasza konkurencja się poddaje. Mamy świadomość, że każdy nasz klient wymaga od nas gwarancji na realizowane usługi.

Zajmujemy się serwisem sprzętu drukującego ponad 20 lat. Od 2001 roku jako IT Serwis pierwszy autoryzowany serwis HP w Szczecinie, od niedawna pod marką serwisdrukarek.pl
Nasi pracownicy to wykwalifikowana i doświadczona kadra. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach producentów w zakresie obsługi i serwisu sprzętu, tak aby nadążać za nowymi trendami i bezproblemowo obsługiwać najnowsze drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie napraw sprzętu:

– HP

– Epson

– Konica Minolta

– Lexmark

– Samsung

– Xerox

– OKI

– Brother

Posiadamy autoryzację serwisową firm HP i Epson, dzięki czemu możemy realizować naprawy gwarancyjne tych urządzeń.

Stały rozwój naszych kompetencji jest kluczowy dla oferowania usług serwisu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych na najwyższym poziomie. Dzięki temu realizowane przez nas naprawy są skuteczne i charakteryzują się bardzo niską ilością reklamacji.

profesjonalny serwis drukarek

IT Serwis
ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin

facebook.com/serwisdrukarekpl