BLOG: serwisdrukarek.pl

Realizujemy rocznie ponad 2000 zleceń serwisowych. Większość drukarek to kilkuletnie urządzenia, które służyły swoim właścicielom bez  problemów. Nie jest tajemnicą, że niskobudżetowe urządzenia zaprojektowana są na 1-2 lata eksploatacji, a wartość tuszy, czy tonerów jest często wyższa niż zakup urządzenia. Stąd do naszego serwisu trafiają często urządzenia pięcio, dziesięciu, a nawet kilkunastoletnie. Poniżej opisujemy wybrane zlecenia serwisowe i dzielimy się naszymi przemyśleniami na temat nowych technologii w obszarze druku. Zapraszamy do lektury naszego bloga i polubienia naszego profilu Facebook.

profesjonalny serwis drukarek
Naprawy

Serwis drukarki OKI B432

Dziś do naszego serwisu trafiła drukarka monochromatyczna OKI B432, która miała problem z jakością wydruku i poborem papieru. Serwisant wyczyścił urządzenie oraz wymienił układ transportu

Przeczytaj więcej...
EPSON i National Geographic
Uncategorized

EPSON i National Geographic

Epson i National Geographic połączyły siły, aby uzmysłowić ludziom, że zmniejszenie emisji ciepła to znakomity sposób ograniczania naszego negatywnego wpływu na środowisko. Na tym filmie badaczka National Geographic Katey Walter Anthony wyjaśnia, jak „ciepło niszczy wieczną zmarzlinę. Zmniejszenie temperatury jest jednym z najlepszych sposobów ograniczania naszego wpływu na środowisko. Obniżenie zużycia energii poprzez wybór technologii niewymagającej użycia ciepła pozwoli ograniczyć emisję gazów cieplarnianych i spowolnić proces roztapiania wiecznej zmarzliny w Arktyce”.

Przeczytaj więcej...

IT Serwis
ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin

facebook.com/serwisdrukarekpl